Usługi

– Pogwarancyjna naprawa okien
– Serwis, regulacja okien pcv, aluminiowych i drewnianych
– Wymiana okuć okiennych, regulacja i konserwacja
– Wymiana zamków, zawiasów, klamek – okna i drzwi
– Okucia antywłamaniowe – montaż, serwis
– Uchylność okien – stopniowa – montaż, serwis
– Montaż uchyłu w skrzydle otwieranym
– Wymiana uszczelek wszelkiego typu
– Zewnętrzne okapniki przyszybowe do okien drewnianych – montaż
– Nawiewniki – montaż, serwis
– Zatrzaski balkonowe – montaż, serwis

Naprawa okien i drzwi balkonowych

Dobrej jakości okna to komfort i bezpieczeństwo dla naszych domów. Dlatego tak ważna jest regularna konserwacja okien plastikowych. Jednak nawet częsta pielęgnacja może nie uchronić okien przed usterkami. Kiedy dojdzie do awarii, wielu z nas obawia się, że będzie to wiązało się z koniecznością wymiany niesprawnego okna. Zwykle jest to zbędne, ponieważ prawdopodobnie wystarczy wymiana uszczelek lub wymiana klamek w oknach. Nie są to jednak prace proste i lepiej zatrudnić do tego specjalistów. Firma serwisowa w profesjonalny sposób zlokalizuje źródło problemu i je usunie. Zaoszczędzimy w ten sposób czas i pieniądze. Dla porównania: koszt, jaki obejmuje naprawa zamka drzwi balkonowych jest dużo niższy od kosztów wymiany całego okna.

Konserwacja okien plastikowych

Konserwacja okien plastikowych w przypadku wielu użytkowników ogranicza się jedynie do ich mycia. Jednak pielęgnacji wymagają również elementy metalowe: zamki, okucia, zawiasy, a także klamki i uszczelki. Jeżeli nie wiemy, jak właściwie o nie dbać, wezwijmy serwisanta, który wykona prace konserwacyjne i podpowie, w jaki sposób przeprowadzać je samodzielnie.

 

Wymiana uszczelek w oknie

Duży problem stanowią nieszczelne okna. Przez nie „ucieka” ciepło z domu, a my płacimy większe rachunki za ogrzewanie. Przyczyną jest zwykle stara i zniszczona uszczelka, która nie chroni wnętrza przed zimnem. Wymiana uszczelek w oknie może całkowicie rozwiązać problem niedogrzanego mieszkania. A odpowiednia izolacja okien zmniejszy dotychczasowe koszty ogrzewania. Stan uszczelek w szczególności należy sprawdzać po okresie zimowym. Śnieg, wiatr i ujemna temperatura mogą znacząco wpłynąć na jakość użytkowania, co będzie się wiązało z koniecznością wymiany uszczelek w oknie.

 

Wymiana klamek w oknach plastikowych

Wymiana klamek w oknach należy do jednej z najczęściej wykonywanych usług serwisowych. Uszkodzona klamka uniemożliwia otwieranie i zamykanie okna. Przyczyną może być uszkodzona zasuwnica lub źle dobrany trzpień klamki. W takim wypadku niezbędna jest wymiana klamki na nową, o odpowiednich wymiarach.

 

Naprawa drzwi balkonowych

Dla właścicieli mieszkań z balkonami znany jest zapewne problem usterek drzwi balkonowych. Do najczęstszych prac, jakie zleca się firmom serwisowym należą: wymiana klamki oraz naprawa zamka drzwi balkonowych. Niewłaściwe użytkowanie – zbyt mocne szarpnięcie za klamkę lub trzaskanie drzwiami może spowodować awarię. Za problemy z użytkowaniem można często winić również niewłaściwy montaż drzwi balkonowych wykonany przez niedoświadczonych wykonawców. Dlatego już na tym etapie zadbajmy, aby prace były właściwie wykonane. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko wystąpienia usterek.

 

Zakres działania
Obsługujemy klientów w promieniu 30km od Pruszcza Gdańskiego: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pszczółki, Tczew i okolice

Kontakt
Telefon kontaktowy
tel. 531-852-813

e-mail: biuro@okno-serwis.com
www.okno-serwis.com
Doradztwo
Zadzwoń do nas! Postaramy się zdiagnozować usterkę przez telefon i wstępnie ustalimy co dolega Twoim oknom. To nic nie kosztuje!
Opisz swój problem

    projekt i wykonanie: Projektowanie grafiki