Realizacje

10.04.2023

Wymiana szyby w drzwiach aluminiowych

Wymiana szyby zespolonej bezpiecznej w drzwiach aluminiowych.

10.04.2023

Montaż okien PCV w Sopocie

Wymiana okien drewnianych na PCV.

10.04.2023

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to coraz częściej poszukiwana zasłona okna, posiadamy takie w swojej ofercie. Współpracujemy z renomowaną firmą produkującą żaluzje drewniane, aluminiowe, plisy, rolety, moskitiery i wiele innych zasłon okiennych. Tu zdjęcia z montażu żaluzji w Borkowie  

10.04.2023

Naprawa okien aluminiowych w Gdańsku – Szpital Zaspa

Naprawa okien aluminiowych w Gdańskim szpitalu. Okna bardzo stare i nowe klamki nie pasowały ale po małej przeróbce udało się uratować okna.

10.04.2023

Naprawa drzwi w Gdańsku

Zlecenie polegało na dorobieniu i zamontowaniu, brakującego wypełnienia w drzwiach aluminiowych w Gdańsku  

10.04.2023

Wymiana szyby w fasadzie aluminiowej

Wymiana szyb w oknach aluminiowych za pomocą manipulatora. W tym zleceniu potrzebowaliśmy pomocy specjalnego urządzenia, mini-żurawia do zamontowania 200kg szyb zespolonych. Wymienialiśmy te 2 mleczne szyby na przezroczyste.

10.04.2023

Montaż nawiewników Gdańsk

Frezowanie otworów pod nawiewniki wykonujemy frezarką palcową na specjalnej prowadnicy.

05.01.2023

Wymiana zawiasu w drzwiach aluminiowych

Wymiana zużytego zawiasu w drzwiach aluminiowych. Zawias ten wytarł się od częstego otwierania drzwi, jest to naturalne zużycie materiału. Tymi drzwiami przechodzi ok 100 osób na godzinę więc można sobie wyobrazić ile się on napracował 🙂

05.01.2023

Uszczelnianie okien PCV

Kolejne zlecenie na wymianę uszczelek w oknie PCV. W tym przypadku uszczelki były tak zużyte, że rwały się co kawałek przy próbie ich wyciągnięcia. Taka uszczelka nie ma żadnych właściwości, jest twarda, brudzi i nie uszczelnia prawidłowo okna. Takie uszczelnienie okien zwróci się przez jeden max. dwa sezony grzewcze.

05.01.2023

Naprawa okna aluminiowego

Naprawa okna na klatce schodowej w Pruszczu Gdańskim. Jak widać na załączonym obrazku klamka i narożnik transmisyjny rozpadły się drobny mak. Przyczyną jest tutaj brak konserwacji okna, od nowości nikt się tym nie zajmował i niestety okno odmówiło posłuszeństwa. Wymieniliśmy klamkę i narożnik na nowe, co nie było łatwe, bo oryginalnych już nie produkują. Okno […]

05.01.2023

Montaż klamko gałki w drzwiach aluminiowych

Zlecenie wykonane w Pruszczu Gdańskim, zostaliśmy poproszeni o zamontowanie solidnej klamko-gałki w drzwiach domofonowych. Oryginalna klamko-gałka co jakiś czas została wyrwana, jak widać na jednym ze zdjęć. Przez częste ciągnięcie za gałkę nitonakrętki powychodziły z profilu drzwi. Zdecydowałem zamontować tam klamko-gałkę na długim szyldzie, która jest zamontowana przelotowo. Naprawa drzwi wykonana 🙂

05.01.2023

Naprawa połamanej furtki zabezpieczającej schody

Naprawa furtki zabezpieczającej wejście do piwnicy to coś nowego dla naszej firmy. Tak się złożyło, że przy okazji naprawy drzwi aluminiowych, poproszono nas o naprawę furtki, ściślej, o pospawanie pękniętego zawiasu. Rezultaty na załączonych obrazkach 🙂

06.11.2022

Naprawa okna PCV – wymiana zasuwnicy

Wymiana zasuwnicy w oknie PCV. Brak regulacji okien bardzo często doprowadza do takiej awarii. Dzieje się tak gdy dociski są źle ustawione lub okucie haczy o podstawę zaczepu, opór jest zbyt duży i puszka nie wytrzymuje powstających naprężeń.

03.11.2022

Wymiana szyb i renowacja okien drewnianych

Szyby zespolone przygotowane do wymiany Renowacja okien, wymieniliśmy wszystkie szyby na cieplejsze, zmieniliśmy kolor okien z czarnego na biały i założyliśmy moskitiery tak wygląda metamorfoza okien

03.11.2022

Renowacja okien drewnianych

Okno przed renowacją okno po renowacji Okno przed renowacją Okno po renowacji Okno przed renowacją okno po renowacji Okno w trakcie renowacji

14.04.2022

Naprawa skrzydła drzwi aluminiowych

Uszkodzenie skrzydła drzwi aluminiowych dość często zdarza się przy silnych wiatrach, których u nas nie brakuje. Podjęliśmy się wyzwania wymiany samego skrzydła, okucia, szyby zostają stare!!! W tym zleceniu dodatkową trudnością było to, że profile z których zrobione są drzwi zostały wycofane z produkcji. Po uruchomieniu kilku kontaktów udało się znaleźć potrzebne profile, które trafiły […]

14.04.2022

Montaż żaluzji aluminiowych

Coraz częściej mamy zapytania odnośnie żaluzji aluminiowych, oto jedna z realizacji w biurze na terenie Stoczni Gdańskiej

13.04.2022

Wymiana szyby w oknie drewnianym starego typu

Wymiana szyby w oknie drewnianym skrzynkowym. Praca ta jest dość czasochłonna, ale daje satysfakcje, stare okno uratowane.

13.04.2022

Wymiana szyby w oknie aluminiowym

Wymiana szyby w oknie aluminiowym. Realizujemy też bardziej wymagające zlecenia, jak wymiana szyby w oknie na wysokości. Szyba o wymiarach 1550 x 1100 wysokość ponad 2,5m – damy rade 🙂

13.04.2022

Wymiana klamek w oknie plastikowym

W tym zleceniu zostaliśmy poproszeni o naprawę okna i wymianę starych klamek na nowe. Klamki z biegiem czasu żółkną i wyglądają mało estetycznie, za niewielkie pieniądze można je wymienić.

13.04.2022

Wymiana klamki w drzwiach aluminiowych

Wymiana klamki w drzwiach aluminiowych

13.04.2022

Wykonanie i montaż ścianki aluminiowej

Jedno z naszych zleceń polegało na dostarczeniu i zamontowaniu ścianki aluminiowej. Ścianka została wykonana z profili aliplast i oszklona szybami bezpiecznymi 44.2

21.03.2022

Wymiana szyby w oknie balkonowym

Wymiana szyby w oknie PCV

21.03.2022

Wymiana zawiasu w oknie pcv

Wymiana zawiasu w oknie balkonowym to dość częste zlecenie jakie wykonujemy. Zawiasy w takich oknach zużywają się dużo szybciej niż w zwykłych oknach. Jest to związane z wagą okna i częstotliwością jego otwierania.

21.03.2022

Plisy w oknach dachowych

Montaż plis na oknach dachowych. Klientka wybrała tkaninę podwójną z membraną nieprzepuszczającą światła. Takie tkaniny są świetnym rozwiązaniem dla osób mających problem ze spaniem w jasnych pomieszczeniach. Ograniczają nagrzewanie się mieszkania.  

20.01.2022

Wymiana klamki

Kolejny przypadek zepsutej klamki w drzwiach aluminiowych.  

20.01.2022

Montaż nawiewników okiennych

Montaż nawiewników w oknie PCV, bardzo często wykonujemy takie zlecenia. Montaż nawiewnik polega na wyfrezowaniu otworów nawiewowych w skrzydle i ramie okiennej. Na wyfrezowane otwory przykręca się od strony zew. czerpnie z siatką przeciwko owadom, od strony wew. regulator przepływu powietrza. Nawiewniki okienne zapewniają prawidłową wentylację pomieszczenia. Przeciwdziałają nadmiernemu zawilgoceniu mieszkania, ograniczają parowanie szyb.

15.01.2022

Naprawa drzwi

Naprawa drzwi aluminiowych polegała na wymianie zamka. Często jest to dość kłopotliwe bo wiele z nich jest już wycofana z produkcji i ciężko je zastąpić. Na szczęście radzimy sobie z takimi naprawami, współpracujemy z wieloma hurtowniami w całej Polsce.  

15.01.2022

Wymiana uszczelek w oknie PCV

W okresie zimowym często dostajemy telefony z prośbą o uszczelnianie okien. Czasami wystarcza sama regulacja okna, ale nie raz trzeba w tym oknie wymienić uszczelkę. Po jakimś czasie uszczelki tracą swoje właściwości, kurczą się, parcieją, tracą swoją sprężystość. Tego typu serwis okien jest bardzo skuteczny, eliminujemy przedmuchy, nieszczelności przez co oszczędzamy na ogrzewaniu.

15.01.2022

Naprawa rolety rzymskiej

Serwis okien którym się zajmujemy, nie zawsze polega na ich naprawie. Bardzo często zdarza się uszkodzić roletę i nie trzeba od razu jej wymieniać. W tym przypadku poprzecierały się sznurki i uszkodził mechanizm zwijający. Wymieniliśmy uszkodzone elementy i roleta działa prawidłowo.  

06.01.2022

Naprawa klamek

Wyrwane klamki od drzwi to standardowe zgłoszenie w naszej firmie. Najczęściej jest to wina montażystów, którzy niedbale dotną trzpień klamki i jest on zbyt krótki aby go zabezpieczyć śrubą. Wystarczy wymienić trzpień, porządnie zabezpieczyć go śrubą i prawidłowo zamocować klamkę.

03.01.2022

Wymiana klamki w drzwiach aluminiowych

Wymiana klamek jest dość częstym zagadnieniem w naszej działalności.  

03.01.2022

Montaż plis w oknie dachowym.

Montaż rolet plisowanych w prowadnicach jest świetnym rozwiązaniem do okien dachowych. Roleta plisowana jest bardzo ciekawym i uniwersalnym produktem, można zasłonić sobie dowolny fragment okna. Przy zastosowaniu materiału thermo, znacznie ograniczamy nagrzewanie się pomieszczenia. Plisę można zastosować do okien wszelkiego rodzaju.  

03.01.2022

Wymiana szyby w drzwiach aluminiowych

Otrzymaliśmy kolejne zlecenie od spółdzielni mieszkaniowej – wymiana szyby w drzwiach wejściowych do klatki. Dokonaliśmy pomiaru szyby, określiliśmy jej rodzaj i przystąpiliśmy do realizacji. Ustaliliśmy, że jest to szyba zespolona podwójnie bezpieczna 33.1/…./33.1 Takie klejone szyby stosuje się w oknach i drzwiach na częściach wspólnych, gdyż są ogólnie dostępne w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Naprawa tych […]

03.01.2022

Regulacja drzwi bezprzylgowych

Drzwi bezprzylgowe są bardzo modnym rozwiązaniem, niestety często się rozregulowują i opadają. Regulacja drzwi tego typu jest czynnością skomplikowaną ze względu na dużą ilość różnego rodzaju zawiasów. Na szczęście nie sprawiło nam to problemu, mamy spore doświadczenie w tego typu regulacji drzwi.

29.03.2021

Wymiana szyby w drzwiach PCV

W tym przypadku zostaliśmy wezwani do wymiany szyby zespolonej w drzwiach PCV po interwencji straży pożarnej. Usługa polegała na usunięciu rozbitej szyby i zamontowaniu nowego pakietu szybowego.

23.01.2021

Montaż plis w oknach PCV

Zlecenie polegało na montażu plis w oknach PCV. W sypialni zamontowaliśmy plisę z materiałem zaciemniającym, resztę okien zakrywają plisy ze standardowym materiałem w szarym kolorze.

23.01.2021

Wymiana uszczelek w oknie PCV

Zlecenie polegało na wymianie uszczelki w oknach PCV. Jak widać na zdjęciu uszczelka ze starości pękała, łamała się przez co okna były nieszczelne.

23.01.2021

Wymiana szyb w oknie PCV

Zlecenie polegało na wymianie szyb w oknach PCV na nowe cieplejsze z tzw. ciepłą ramką.

12.01.2021

Montaż Plis

Zlecenie polegało na zamontowani plis w oknach PCV.

20.12.2020

Montaż nawiewników w oknach PCV i wymiana klamek

Zlecenie polegało na wyfrezowaniu otworów i zamontowaniu nawiewników w oknach PCV. Dodatkowo wymieniliśmy klamki zwykłe na klamki z kluczykiem aby zabezpieczyć okna przed otwieraniem przez dzieci.

20.12.2020

Naprawa okien w szkole podstawowej w Gdyni

Naprawa zamykaczy dźwigniowych w oknach na sali gimnastycznej. Naprawa polegała na wymianie starych, zepsutych okuć na nowe. Dodatkowo wymieniliśmy w oknach zawiasy i klamki.

08.12.2020

Serwis okien w firmie ROYAL CEMENT EU w Pszczółkach

W firmie ROYAL CEMENT wykonaliśmy regulacje i naprawy okien i zamontowaliśmy rolety dzień i noc.

26.11.2020

Naprawa drzwi wejściowych, ul. Św. Ducha, Gdańsk

Naprawa polegała na dorobieniu połamanego kasetonu i zamocowanie go w drzwiach.

Zakres działania
Obsługujemy klientów w promieniu 30km od Pruszcza Gdańskiego: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pszczółki, Tczew i okolice

Kontakt
Telefon kontaktowy
tel. 531-852-813

e-mail: biuro@okno-serwis.com
www.okno-serwis.com
Doradztwo
Zadzwoń do nas! Postaramy się zdiagnozować usterkę przez telefon i wstępnie ustalimy co dolega Twoim oknom. To nic nie kosztuje!
Opisz swój problem





    projekt i wykonanie: Projektowanie grafiki